Jako dostawca wielu usług, zatrudniający około 1200 pracowników, nasza firma jest jedną z wiodących firm w dziedzinie sprzątania, higieny i zarządzania obiektami. Obsługujemy klientów w Niemczech, Belgii i Holandii z ośmiu lokalizacji.

Dołącz do naszej drużyny.

Logo_ORVA
colourpro-logo-grey

Brygadzista (mwd) dla budynku administracyjnego w Düsseldorfie

Poszukujemy doświadczonego brygadzisty do budynku administracyjnego w Düsseldorfie na zasadzie mini-pracy.

Czas pracy:

  • Od poniedziałku do piątku od 15:45

Twoje zadania:

  • Wsparcie klienta i nieruchomości

  • Wsparcie czyszczenia konserwacyjnego

  • Wsparcie w planowaniu rozmieszczenia personelu

  • Instruowanie i szkolenie nowych pracowników

Oferujemy:

  • Świetna atmosfera pracy w istniejącym zespole

  • Przejrzyste, taryfowe wynagrodzenie

  • 30 dni wakacji

  • szybkie procesy decyzyjne

  • Nowoczesne środki komunikacji

Twój profil:

  • zadbany wygląd i bezpieczna obsługa klientów i personelu

  • Niezawodność, umiejętności organizacyjne i umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie jako sprzątaczka

  • Prawo jazdy byłoby zaletą, ale nie koniecznością

Nasza kierownik obiektu, pani Deutsch , czeka na Twoje zgłoszenie pod numerem 0162 20 807 51 w godzinach od 8:30 do 17:30.

Czekamy na Twój telefon!