Jako dostawca wielu usług, zatrudniający około 1200 pracowników, nasza firma jest jedną z wiodących firm w dziedzinie sprzątania, higieny i zarządzania obiektami. Obsługujemy klientów w Niemczech, Belgii i Holandii z ośmiu lokalizacji.

Dołącz do naszej drużyny.

Logo_ORVA
colourpro-logo-grey

Środek czyszczący (mwd) do sprzątania biur w Hürth

Zostaniesz zatrudniony jako sprzątacz (m/k/d) u naszego klienta w Hürth. Sprzątanie odbywa się od poniedziałku do piątku do 07:30. Otrzymasz klucz do obiektu.

ZADANIA:

  • utylizacja odpadów

  • czyszczenie powierzchni

  • czyszczenie podłogi

  • czyszczenie sanitarne

TWÓJ PROFIL:

  • Masz doświadczenie zawodowe jako sprzątaczka

  • Twoje działania są zorientowane na usługi i rozwiązania

  • Jesteś skrupulatny, niezawodny, odpowiedzialny i punktualny

  • Masz schludny wygląd

  • Umiejętności językowe: Solidna znajomość niemieckiego w komunikacji

  • Prawo jazdy byłoby korzystne, ale nie konieczne

OFERUJEMY:

  • Przejrzyste wynagrodzenie zgodnie z obowiązującym układem zbiorowym

  • Płatność na czas

  • Elastyczne godziny pracy

  • 30 dni wakacji

  • Szkolenie szczegółowe

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Przyjemna atmosfera pracy

Nasza kierownik placówki Pani Schulz czeka na Państwa zgłoszenie pod numer 0173 25 123 12 w godzinach od 8:30 do 17:30.